—- Galeria Pasjonatów Służb Ratunkowych z Gdańska—-

Idea „Gdańsk 112”

           Pomysł na stronę internetową narodził się dość dawno z inicjatywy Arka Kuźmińskiego, który z uporem walczył o publikacje naszych materiałów w sieci i tym samym stworzenie ciekawej odpowiedzi na oficjalna stronę KMPSP w Gdańsku, tyle że częściej aktualizowaną i robioną przez pasjonatów. Wcześniejsze pomysły rozbijały się o odmienne wizje artystyczne pasjonatów pożarnictwa i moją osobistą niechęć do tego typu przedsięwzięć.  

                       Od kiedy jesteśmy mobilni liczba akcji i materiałów nadających się do publikacji lawinowo wzrosła uznaliśmy, że to dobry czas na krok do przodu. Poza tym zaprzyjaźniliśmy się i można było osiągnąć niezbędną nić porozumienia. Wreszcie zimą 2012r strona Gdansk112 ujrzała światło dzienne. Tworzona jest przeze mnie i Wojtka przy współpracy Strażaków z Gdańska, którzy od lat pomagają nam zdobywać ciekawe materiały i śledzą nasze kanały filmowe na YT. Nie bez znaczenia są też cenne informacje pozyskiwane od Andrzeja Jakubiaka, który podobnie jak my poświęca wiele czasu na strażactwo w swoim życiu.

           W naszych artykułach podobnie jak od lat na Youtube dążymy do pełnej profesjonalności i dbania o dobre imię naszej Straży Pożarnej.

Jacas

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s